דלתות כניסה מחומרי גלם איכותיים

אם גם אתם מחפשים דלתות כניסה איכותיות מחומרי גלם משובחים שנבחרו בקפידה, הגעתם למקום הנכון. בימינו, המשמעות של דלת כניסה איכותית צוברת תאוצה, משום שעל פי התקן החדש, דלתות כניסה נטרקות בשקט, קלות לגרירה על אף שהן חסינות ומוגנות כבעבר, ומעל לכל – אלה דלתות מעוצבות ויפות במיוחד. דלתות כניסה מחומרי גלם איכותיים. הדלתות מתבססות על מתכות ואלומיניום, אך ניתן לצבוע אותן בכל גוון שתבקשו, על פי הזמנה.

     

 

מתכות איכותיות וחומרי גלם נוחים לשימוש

ידיות טלסקופיות קלות לגרירה. רשת-חלון מעוצבת ואיכותית מחומרי אלחלד. חלון זכוכית מהודר בחלק מהדגמים. צורה מלבנית שבלונית לכל דלת, כולל פיתוחים מהונדסים היטב בצורת מלבן או ריבוע לבחירתכם. בחלק מהדלתות ניתן להזמין פיתוחים מעוגלים.

צבעי ראל איכותיים ועמידים

חומר צביעת הדלתות שלנו הוא צבע ראל מהטובים שישנם לצביעת מתכות ועצים. הצבע הנו חזק, עמיד, לא נראה כחומר צבוע אלא כחלק אינטגרלי מהדלת. על כן, ניתן לחקות כל סגנון עיצוב שהוא: יווני בורגני הלני, עץ, כפרי, ועוד – בקלי קלות. אתם לא תראו שמולכם יש דלת מתכת והאורחים יחשבו שמדובר בדלת מחומר עץ מקורי וטבעי. בפועל, תחכה לכם דלת חזקה וחסונה, קשה לפריצה ועמידה מאד לכל פגעי מזג האוויר.

שינויים ושדרוגים

עיינו בקטלוג שלנו ובדקו מה ניתן לשנות בדלת שבחרתם. חלק מהשינויים נעשים בחינם וחלקם נעשים בתוספת תשלום. השינויים והשדרוגים יאפשרו לכם להגיע בקלות לדלת מעוצבת כיאות, ובהתאם לעיצוב הבית שלכם. מי שמעוניין בדלת עם מראה בלתי נשכח שילווה אותו לשנים רבות – יפנה אלינו ויקבל את המוצר המתאים לו ביותר.


יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על דלתות כניסה מחומרי גלם איכותיים!

השארת תגובה