דלתות כניסה מעוצבות בשילוב זכוכית

 

כאשר אתם בוחרים דלתות כניסה מעוצבות לבתיכם, מומלץ לקחת בחשבון מספר כללים שיסייעו לכם בתהליך. ראשית כל, כללי התאמה לחצר או לחלק החיצוני של הבית. שנית, התאמה לבית עצמו. שלישית, התאמת גודל הרכיבים בדלת שלבחרו – לגודל המרחבים החיצוניים והפנימיים בבית. ביצוע ההתאמות הללו יאפשר לכם ליהנות מדלת מעוצבת להפליא שלא תצטערו על בחירתהּ.

     

 

התאמת הדלת למרחב החיצוני של הבית

ישנם כל מיני מאפייני טבע אשר עשויים לסייע לכם בבחירת קווי המתאר של הדלת. למשל, אם מדובר על עצים שהגזעים שלהם גליים, בחירת ידית בצורת גל לדלת יכולה להוות תמונת ראי לעץ שנמצא מולה. אם מול הדלת ישנו כר דשא או ישנה ערוגת פרחים, צורות שונות של אובייקטים אלו תסייענהּ לכם למצוא את נוסחת העיצוב הנכונה גם בצבע וגם בצורה.

התאמת הדלת למרחב הפנימי של הבית

במרחב הפנימי של הבית ההתאמה הרבה יותר פשוטה מזו החיצונית. הבית מחולק לעיצוב וסגנון. עיצוב זה משהו שהוא תלוי זמן: עיצוב מודרני לעומת עיצוב וינטייג' או אפילו עתיק. לעומת זאת, סגנון זה משהו שתלוי במקום: סגנון כפרי המבוסס על הצורה העגולה, או סגנון בורגני המבוסס על מלבנים עם קודקודים חדים ובולטים. לכן, תצטרכו לבחון את החלונות והרהיטים בחדר הכניסה לבית ולהסיק על פיהם מהי הדלת שהכי דומה להם ועל כן תשתלב במרחב באופן מיטבי.

התאמת יחס הגדלים של הרכיבים הנלווים לחדרים

כאשר אתם קונים דלת, יהיו מוצרים נלווים. תהיה פלטת זכוכית, מעליה יכול להיות שיהיו סורגי מתכת, ועל מנת לבחור רכיבים אלה כמו שצריך אתם חייבים להתמקד ביחס הגדלים בבית ובחצר. אם חדר הכניסה לביתשלכם וכלשכן החצר, הם מרחבים קטנים, בחירה במשבצות זכוכית ענקיות לא תעזור לכם להטביע חותם עיצובי על הבית. נהפוך הוא: כל תשומת הלב תתמקד בפלטת הזכוכית הענקית. לא כך המצב כשמדובר בחדר מאד גדול. גם כשבוחרים ידיות לדלת זה נעשה בטכניקה דומה. ידית טלסקופית קטנה תהיה טובה לחדר קטן וידית קווית ארוכה בצורת פס תהיה בחירה נכונה לחדר גדול.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף על דלתות כניסה מעוצבות בשילוב זכוכית!

השארת תגובה