דלתות כניסה מעוצבות

מעוניינים בדלתות כניסה מעוצבות? לכבוד השנה החדשה, מחליפים את דלת הכניסה באוביקט ייחודי ויוקרתי המייצג את הדירה שלכם באופן מיטבי. מבחר דלתות כניסה מעוצבות מחכה לכם בחנות פאנלוס! דלתות הכניסה שלנו מתאימות בדיוק לעיצובו של בית הלקוח. באתם עם תכנית עיצובית? תוכלו למצוא כאן בדיוק את דלת חלומותיכם. אין לכם רעיונות? צוות המעצבים שלנו ישמח להירתם ולסייע לכם לבחור דלת כניסה אולטימטיבית לבית שלכם.

בחירת צבע הדלת

צבע הדלת צריך להתבסס על מארג הצבעים בבית בחדרים הסמוכים לדלת הכניסה. ניתן להבחין במגוון צבעים חומים או אדומים-כתומים, וזה מצריך דלת כהה בגוונים אלה, אל מומל מגוון צבעים המבוסס ברובו על לבן וסביבתו. זה מצריך דלת בעלת גוון בהיר, ולעתים קרובות – לבן שלג יהיה הגוון הנחוץ. דלת עם צבע בעל זיקה למרחב הקדמי של הבית תהיה דלת שתתאים בסבירות גבוהה למיקום בו היא מוצבת מבחינה חזותית.

     

בחירת צורת הדלת

הצורה היא נושא רגיש יותר שקשה יותר להבחין בו. נכון הדבר שרוב הדלתות הן בכלל מלבניות ואין כאן שאלה, וכמוהן גם רכיבי הבית שמסביב לדלת, אבל תמיד ניתן למצוא מספר הבלחות של צורות שאינן מלבניות: משקופין עגולים, חלונות עם פרופילים עגולים, שולחן עגול בפינת האוכל ליד דלת הכניסה, ועוד. במילים אחרות, אם הבית לא מאד מלבני אלא מכיל קצת פלפולים מהצורות העגולות, קל להבחין בכך. במקרה כזה היינו ממליצים לכם לבסס את בחירתכם עם משקופים עגולים או אליפטיים, וזאת בשונה מבית בו כל מארג הצורות מלבני, ואז גם דלת הכניסה המבוקשת צריכה להיות מלבנית ולהתבסס על משקופים מלבניים עם קודקודים חדים וברורים. לעתים, ניתן אף לשלב משקפים מדורגים עם 2 שכבות בכל דופן.

בחירת הפרזול

פרזול הדלת מורכב ממערך צירי פתיחה וידית. את אלה כדאי מאד לבחור על פי מראה הדלת. רוב הדלתות מגיעות עם פרזול ברירת מחדל אשר ניתן לשנות לו מרכיבים ספציפיים, לרוב את הצבע בלבד. התייעצו עם חנות דלתות הפתיחה שלכם בהקשר להתאמה פרזול לדלת.

פאנלוס דלתות כניסה מעוצבות

בואו להתחדש בדלת פתיחה חדשה ומעוצבת של פאנלוס. דלתות כניסה מעוצבות של פאנלוס גורמות לכם להעריך מחדש את טיב עיצוב הבית שלכם ולהשביח אותו לרמת מקסימום. נסו דלת כניסה חדשה של פאנלוס ותיהנו מעיצוב בית חזותי ברמה גבוהה ביותר.

השארת תגובה