דלתות כניסה מפוארות

אם גם אתם עומדים לפני התקנת דלתות כניסה מפוארות עבור הבתים שלכם, עשו זאת בחנות דלתות כניסה המספקת את כל השירותים: התאמת מנעול, התאמת עיצוב לדלת הכניסה, צביעת הדלת לכל צבע שתחפצו וכמובן התקנה מלאה של הדלת כולל כיוונון וויסות מלאים. דלתות כניסה מפוארות חשוב לקנות רק אצל מי שדואג ללוות את כל הקנייה שלכם עד הבית.

בחירת דלתות הכניסה

כשאתם ניגשים לבחור דלתות כניסה חשוב לעשות זאת על סמך מגוון שיקולים: ראשית כל, העיצוב. עיצוב דלתות הכניסה צריך להיות תואם גם לחלק הקדמי של פנים הבית שלכם, למקופ שקרוב לפתח הכניסה, וגם לחצר שלכם ולסביבתה. בעיצוב יש לשים לב גם לאלמנטים של צבע וגם לאלמנטים של צורה. אם הצורות בבית ובחצר עגולות ולא מרובעות מומלץ לבחור במשקופים גליליים אך להשאיר את מבנה הדלת הכללי מרובע. במעט מאד אזורים בארץ תתאים דלת עגולה של ממש, בעיקר בנצרת, חיפה וירושלים, שם ניתן למצוא עדיין שכונות בהן דלת זו היא דלת הכניסה לבית.

     

ייבוא דלתות הכניסה הביתה

דלתות הכניסה יישלחו לבתים שלכם על ידי שליח מטעם החנות. לעתים מדובר על שירות שליחים ומתקין ולעתים מדובר על נהג בלבד, ותצטרכו להמתין למתקין. אנו מבקשים שלא לנסות להתקין לבד את הדלת כי הברגתה אינה מספיקה בשביל להכשיר אותה להיות הדלת שלכם. יש צורך גם לכוון את הדלת ולווסת אותה כך שתהיה מתאימה לגובה הרצפה שמתחתיה.

התקנת הדלת

התקנת הדלת תיעשה על ידי מתקין מנוסה המתמחה בדלתות כניסה מפוארות. הוא יבחן את הכיוון שלה וישנה אותו כך שניתן יהיה לסגור ולפתוח, כמו גם לנצור את הדלת על הצירים שלה במידה והדבר יתבקש. התקנת הדלת לא תסתיים לפני ביצוע כל הבדיקות לווידוא כשירותהֹּ המלאה.

פאנלוס דלתות כניסה מפוארות

בפאנלוס תוכלו למצוא מגוון רחב של דלתות כניסה מפוארות מכל הדגמים והסוגים, להכיר ידיות פרזול חדשות בעיצובים שיקחו אתכם רחוק, וגם להתאים את הדלת מבחינה עיצובית לבית שלכם. מומלץ לעבוד עם קטלוג או הדמייה ממוחשבת כשצילום של קדמת הבית שלכם מלווה אתכל לכל אורך תהליך הבחירה. יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף בנושא דלתות כניסה מפוארות!

השארת תגובה