החלפת דלת כניסה

כאשר אתם פונים לרכישת דלת כניסה חדשה היא צריכה להיות דלת מעוצבת, עמידה, עם תו תקן. דלת כניסה כזו ניתן לאתר רק בחנות דלתות כניסה מקצועית אשר לרשותה טכנאים, מנעולנים, צבעי דלתות ואנשי תחזוקה בענף הדלתות. החנות צריכה להיות מאובזרת באולמות תצוגה עם מגוון רחב של דלתות כניסה. רק בחנות כזו יגדל הסיכוי שתמצאו את מה שאתם מחפשים.

דוגמאות לדלתות כניסה חדשות

  • דלתות חום עץ חלקות.
  • דלתות חום כפריות.
  • דלתות חומות עם חלונות שקופים.
  • דלתות לבנות עם חלונות שקופים.
  • דלתות לבנות או שמנת לבחירתכם.
  • דלתות לבן שלג/מעושן במגוון דגמים.

לכל כלל יש יוצא מן הכלל, והוא שגווני החום והלבן הם העיקריים אך ממש לא היחידים. ניתן לצבוע את הדלת לגוון המועדף עליכם בכל סוג של דגם.

     

כיצד קובעים את זהותה של דלת הכניסה שלכם

אנו ממליצים לבחון היטב מה מתרחש בחלל הפנימי של הבית שלכם, זה אשר סמוך לדלת הכניסה, ולבחור את הצבע והצורה בהתאם. מנגד, יש לבחון באופן דומה גם את הנעשה במרחב החיצוני של הבית: אריחי הריצוף והצמחיה שליד הדלת, ועל פי אלה – לבחור את הפאנל החיצוני שלה.

התקנת דלתות כניסה חדשות

אנו נפנה עבורכם את דלת הכניסה הישנה לאתרי פינוי דירה מורשים ונתקין במקומה את דלת הכניסה החדשה אשר בחרתם. התקנת דלת הכניסה החדשה תיערך זמן קצר מאד, כולל כוונונים ובדיקות. תוך כמה דקות יש לכם דלת כניסה חדשה ומהודרת. דלת הכניסה שלכם תאובזר בכל מה שביקשתם. אנו ממליצים לאבזר כל דלת בחור הצצה ובחלונות שקופים הן בשל הגברת העיצוב והן מטעמי בטיחות.

פאנלוס – דלתות כניסה חדשות

בחברת פאנלוס מבצעים החלפת דלתות כניסה לאחר מכירתן. המתקינים שלנו הם אנשי מקצוע מוסמכים אשר מבצעים פרויקטים דומים חדשות לבקרים בהצלחה רבה. פאנלוס מאמינים בהצלחתו של הלקוח ובזכותו להאדיר ככל האפשר את עיצוב ביתו. את זאת, כפי שניסיון העבר מלמד, עושים באמצעות שדרוג דלת הכניסה. בואו להתחדש בדלת כניסה מאובזרת ומעוצבת לבית חדש ומשודרג.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אל חברת פאנלוס בנושא החלפת דלת כניסה!

השארת תגובה