התקנת דלת כניסה

גם אם קניתם ממקור חוץ כלשהו, לרבות באינטרנט, דלת כניסה, המשלוח לבדו אינו משלים את התהליך. התקנת דלת כניסה היא עבודה למקצוענים, אשר רק הם יוכלו לבצעה במלואהּ. התקנת הדלת אינה מתבטאת רק בהברגת הקודמת החוצה והשחלת הצירים של החדשה. מי שעושה את זה – צפויה לו דלת שלא בהכרח תתאים, תיתקע, תרד למטה לרצפה ולא תיסגר. כאן בדיוק נכנס מתקין הדלתות המקצועי, שמראש יודע שצפויה לו כזו תוצאה, והוא בא מצויד עם כלים לכיוון הדלת.

האתגר הגדול שבהתקנת הדלת – הכיוון

השחלת ברגים היא פעולה שכל בר דעת יכול לעשות, אבל לא זה מה שיניב לכם דלת עובדת. כשהדלת מגיעה מהמפעל היא מגיעה עם צירים מסודרים בזווית מסוימת, והקושי העיקרי הוא לשנות אותם כך שיתאימו לדלת שלכם. לשם כך, נעזרים מתקיני הדלתות במכשירי שיוף והזזת מתכות אשר תפקידם לעקם את המתכות של צירי הדלת כך שינגישו לכם דלת ישרה ומוכנה לפעולה.

     

בדיקת יחסי הגבהים בין הרצפה לדלת

כעת, כשהצירים כבר ישרים, יש לבדוק האם הדלת והרצפה מקבילות ויוצרות פס סגירה ישר עם מרחק נורמלי ביניהן: ללא רווח מחד וללא צמידות בעלת חיכוך-עוצר מאידך. טכנאי הדלתות יאתר מקומות בהם הדלת אינה ישרה עם הרצפה אלא חודרת אליה ועוצרת את תהליך הסגירה. הוא ישייף חלקים אלו עד להצגת תוצאה ישרה בהחלט – שבבסיסהּ דלת סימטרית אשר נפתחת ונסגרת באופן חלק.

התקנת תוספות לדלת הכניסה

במידה ונדרש להתקין חור הצצה ותוספות נוספות, הן מותקנות במקום. מבחינת הובלה, הזכוכיות של רכיבים אלו מאוחסנים ברכב ההובלה ולא על הדלתות מחשש לפגיעה. התוספות מותקנות על הדלת בבית הלקוח. בסיום העבודה, ינקו אנשי ההתקנה את השיירים שהשאירו ויותירו לכם בית נקי עם דלת תקינה.

פאנלוס התקנת דלת כניסה

פאנלוס הנה חברת בוטיק להתקנת דלת כניסה. אם אתם זקוקים להתקנת דלת כניסה ממקור אחר או התקנת דלת כניסה מהחברה, אנו שולחים נציגים לביצוע המלאכה ביעילו ובקלות. התקנת דלת כניסה נעשית בדירות, בבתי אב פרטיים, בדופלקסים ובדירות נוספות לרווחת הדייר. אם גם אתם זקוקים לשירות התקנה, פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם תמיד.

השארת תגובה