שיפוץ וחידוש דלתות כניסה

אם יש לכם דלת כניסה ישנה, אל תמהרו לרכוש אחת חדשה. ייתכן כי שיפוץ דלת הכניסה באופן מקצועי זה בדיוק מה שאתם צריכים. רוב הפגמים הנם נוצרים כתוצאה מהתיישנות הדלת, ולכן הפתרון האידאלי  הוא שדרוג הדלת. פאנלוס דלתות כניסה מציעים פתרונות שיפוץ ושדרוג מיוחדים לדלתות כניסה במחירים מיוחדים ובזמן קצר!

 

     

עבודות טכניות בדלת מונמכת

דלת מונמכת זהו נזק הנגרם כתוצאה ממי הגשמים הגורמים לספיגת מים ויצירת בלאי. חברת פאנלוס מספקת שירותי הגבהת דלתות כפתרון לבעיה זו. שירות זה כולל בין היתר צביעה לאחר התיקון יחד עם התקנת  קונסטרוקציות שונות ומגוונות כמו חלונות לדלת ומוצרי עץ ייחודיים לדלתות כניסה.

עבודות לשיפור מערך הבטיחות בדלת

התקנת חור הצצה בדלת, התקנת חלונות שקופים בחלקהּ המרכזי, ועוד. עבודות אלה מהוות משימות בטיחות שיאפשרו לכם להשתמש בדלת בבטחה, לראות מי דופק או מצלצל לכם בפעמון ולספק לעצמכם בקרה על מי שנכנס הביתה.

פאנלוס  - כל מה שדלת הכניסה שלכם צריכה

פאנלוס דלתות כניסה הנה חברת בוטיק המתמחה בתיקון ושדרוג דלתות כניסה. בפאנלוס תוכלו ליהנות מדלתות כניסה מעוצבות לצד שדרוג ושיפוץ הדלתות שברשותכם. מחפשים דלתות כניסה איכותיות ומעוצבות שיחזיקו לאורך זמן?  פאנלוס כאן כדי ליצור לכם את דלת הכניסה המושלמת עבורכם.

השארת תגובה