טיפים לעיצוב דלתות כניסה

גיבוש עיצוב דלתות כניסה לבית כרוך במספר אנקדוטות חשובות שמומלץ מאד להכיר לפני שיוצאים לדרך. הדבר יסייע לכם לבחור את העיצוב הדרוש ללא סיבוכים והתלבטויות רבות. מי שניסה בעברו לעצב בית יודע כמה קשה היא ההחלטה בדבר בחירת דלת הכניסה בכל חדר, אך מקבץ הטיפים שלפניכם יעשה מעט סדר בבלגאן ויאפשר לכם לבחור את הדלתות ביעילות יחסית.

טיפ לעיצוב מבנה הדלת
תמיד בחרו במבנה שהוא ביחס ישר לגודל החדר וגודל המרחב. מבחינת אורך ורוחב הדלת אין הרבה מקום למשחק, משום שאף אחד לא היה מעוניין שתהיה לו דלת נמוכה או צרה, מטבע הדברים, אבל עובי הדלת יכול להיות מעוצב במגוון דרכים. העצה שלנו היא לבחור אותו בפרספקטיבה לגודל החדר. אם הכניסה היא לחדר גדול מתוך פרוזדור רחב, אתם תצטרכו ככל הנראה דלת עבה, ולהיפך. היוצא דופן היחיד הוא חדר הביטחון בבית, בו לא יהיה מנוס מדלת עבה על פי תקני משרד הביטחון.

     

טיפ לעיצוב גוון הדלת
זהו טיפ קל יחסית המכוון לכך שאת הדלת יש לעצב על פי גווני הבית. אם, למשל, הבית מבוסס על הגוון החום הכפרי, בחרו בדלת זהה, ואם הוא מבוסס על החום האדמדם האורבני של פעם, דלת ונגה שחורה או דלת אגוז חום כהה יכולות לסייע בעיצוב הבית. לחילופין, סדרת יוניק קלאסיק, תת סדרה "מטריקס" מציעה מגוון רחב של דלתות לבנות עם חלון או בלעדיו המיועדות לבתים בעיצוב המודרני.

טיפ לעיצוב צורת המשקוף
גם טיפ זה קל ליישום, אבל לא הרבה מכירים אותו. אם החלטתם שעיצוב הבית שלכם אורבני, שאפו לשים בכל דלת משקוף מלבני. אם השאיפה היא לעצב בסגנון כפרי את הבית, בחרו במשקוף מעוגל, כזה שהצורה שלו (על אף שהוא יוצר חצי גורן מלבני) היא קורה עגולה.
מחפשים פתרונות לעיצוב דלתות כניסה מיוחדות? פאנלוס שמחה לעמוד לרשותכם.

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

השארת תגובה