פרזול אומנותי לדלתות

     

 

אם גם אתם מעוניינים להציב רף חדש לעיצוב דלתות הכניסה שלכם, כאן נלמד אתכם כיצד לעשות זאת. כשאתם קונים דלת כניסה, לעולם אל תתפשרו על העיצוב קומפלט כפי שהוא מוצג. תמיד תתהו אם ניתן לשנות משהו, לבחור ידית אחרת, או מערכת צירי-פתיחה יותר מהודרת. הניסוי והתהייה הללו מביאים תוצאות מרשימות מאד לדלתות כניסה של מיטב הבתים המעוצבים בארץ.

ידיות מעוצבות לדלתות הכניסה

לרשותכם מבחר עשיר של ידיות טלסקופיות וארוכות לדלתות הכניסה. הידיות מעוצבות על ידי אדריכלי מוצר המתמחים בדלתות כניסה. על אריזות הידיות מופיעים דגמים ספציפיים של דלתות כניסה אליהן הן מתאימות יותר מכל. ניתן גם להתקין על דלת קיימת במקום הידית העכשווית.

צירי דלת אחוריים מעוצבים

מבחר צירי דלת לחלק האחורי שלה. בניגוד גמור למה שסבורים, יש להם השפעה מכרעת על איך הבית שלכם נראה. כשהדלת סגורה, הזיזים של הצירים בולטים פנימה, וגם כאשר אתם מחוץ לבית והדלת נפתחת לצירים יש השפעה על העיצוב. מומלץ להשקיע מחשבה בבחירת הצבע והצורה שלהם.

רשתות מתכת לזכוכיות

בדלתות כניסה המגיעות עם זכוכיות חלון נהוג להתקין רשתות מתכת המדמות סורגים. רשתות המתכת הללו מעוצבות בשלל צורות וצבעים, ומאפשרות לכם להגיע לעיצובים מרחיקי לכת של דלתות הכניסה שלכם.

התאמה בין רכיבי הפרזול נדרשת – זכרו זאת!

הפרזול אמנם יפה הוא, אבל הוא לא הולך לבד. ידית שלא מתאימה למערכת צירי דלתות, ורשת-חלון לדלת שלא מתאימה לידית עלולות ליצור קטסטרופה עיצובית בדלת. לכן, כשאתם בוחרים פרזול זכרו שזה כמו לפתור תשבץ. בחירת כל הפרזול במרוכז במסגרת הדמיית מחשב תהיה האחראית והמושכלת ביותר להצלחת המהלך העיצובי.

פאנלוס – דלתות כניסה מעוצבות ופרזולים אומנותיים

לחברת פאנלוס מצאי עשיר של דלתות כניסה ורכיבי פרזול המתאימים להן. פאנלוס הנה חברת בוטיק המתמחה בהתאמת ידיות לדלתות כניסה, צירי דלתות, ורכיבי פרזול נוספים התורמים לחידוד העיצוב של הדלת. החברה הנה בעלת ניסיון רב ועשיר בהטמעת רכיבי פרזול לדלתות קיימות וגם בהחלפת דלתות חדשות קומפלט. אם אתם זקוקים לדלת חדשה מחברה אחראית ויצירתית כאחת, זה הזמן לפנות אל פאנלוס דלתות כניסה וליהנות מל היתרונות של המוצרים המובילים!

 

השארת תגובה