צביעת דלתות כניסה

מחפשים לרענן את מראה דלתות הכניסה בבתיכם?  אל תמהרו לקנות דלת חדשה. פאנלוס מספקת שירותי צביעה לדלתות כניסה בטכנולוגיה חדישה המאפשרת לכם לבחור בכל צבע שתרצו. עם השירות המקצועי של פאנלוס תוכלו ליהנות מעיצוב חדש צבעוני ומרענן לדלתות הכניסה בביתכם.  

גיבוש מתווה צבע הדלת

אנו ממליצים לבצע את הבחירה עם הדמיית מחשב או עיון בקטלוג כתוב. תמונה של מבואת הכניסה שלכם יכולה לעזור מאד לקבע החלטה נכונה. לצד תמונה זו תוכלו להשוות בקטלוג או בהדמייה הממוחשבת, ולבחור בדיוק את הצבע האידיאלי עבור דלת הכניסה שלכם.

     

 

יישום צביעת הדלת בפועל

צביעת הדלת בפועל נעשית על ידי עובדים מומחים אשר יסתייעו בחומר הצבע הייעודי עבור הדלת שלכם. אנו נסקור את הדלת על פי מרכיבי חומריה, סוג העץ, סוג המתכ, סוג הפרזול שעל הדלת וכד', ונצייד את העובדים שלנו במרקם הצבע הנכון לביצוע המשימה. המשימה תתבצע בפרקי זמן קצרים ביותר. בסיום התהליך אנו נגן על הדלת שלכם באמצעות עטיפתה למניעת זליגת הצבע ובריחתו. כעבור מספר ימים תוכלו להסיר את הכיסוי ולהתנהל עם הדלת כרגיל.

 

פאנלוס – צביעת דלתות כניסה

בואו להתחדש בדלת כניסה מעוצבת בצבעים חדשים אצל פאנלוס!  פאנלוס מספקת שירותי צביעה לדלתות כניסה אשר יגרום להן להיראות שוב כחדשות.  ניתן לעיין בקטלוג הצבעים שלנו ולבחור את הצבע המתאים ביותר עבור הדלת שלכם.
הבחירה שלכם - העבודה עלינו.

השארת תגובה