רעיונות לעיצוב דלת כניסה

     

לכבוד השנה החדשה, דלתות כניסה במחירים חסרי תקדים! בואו לשדרג את דלתות הכניסה שלכם ולדאוג לדלת קלה לתפעול, בטוחה, ומעוצבת שתסייע לכם ביצירת התדמית והאווירה המושלמת לביתכם.

אך לפני שרוכשים דלת כניסה חדשה חשוב לשים לב לכל האלמנטים שכן לכל אחד מהם השפעה על המראה הכולל של הדלת ועל תדמיתה.  

עיצוב דלתות כניסה

לעיצוב דלתות הכניסה מגוון רחב של עקרונות כאשר כל אחד מהם מהווה חלק משמעותי מהמראה הכולל של הדלת. כאשר מדברים על עיצוב הדלת חשוב לבחור את גוון הצבע שלה תוך בחירה בין דלת  חלקה או מעוצבת בשלל צבעים. אלמנט נוסף עליו יש לשים דגש בעיצוב הדלת הינו הפרזול שלה, האם לבחור בפרזול נפרד ושונה מעיצוב הדלת או בפרזול באותו גוון צבע. 

התאמת מנעול הדלת

המנעול והצילינדר הם נושאים שחשוב מאד שלא להקל בהם ראש. דלתות כניסה חייבות להיות מגובות בצילינדר ומנעול ברמה גבוהה ביותר. אנו ממליצים על צילינדר ששכפול המפתחות שלו יכול להיעשות רק עם כרטיס שכפול. כמו כן, מומלץ לבחור במנעול בעל מנגנון הגנה כמו פינים צפים , על מנת למנוע פריצות.

התאמת פיצ'רים נוספים לדלת

אנו ממליצים לבדוק אם ניתן להתקין מנעול עליון בצורת לשונית, או מנעול עליון כספת עם 3 גלילי מתכת שנכנסים למגרעת בדלת. המנעול העליון מבטיח כי הבית מוגן מפני פריצות. מומלץ לוודא שיש בדלת גם חור הצצה, ושהיא מגובה באמצעי ראיה נוספים כמו חלונות שקופים עליה. ניתן לכוונם כך שרק אתם תוכלו לראות מה נעשה בחוץ, והסביבה לא תוכל להציץ למה שקורה בבית שלכם.

פאנלוס – דלתות כניסה באיכות אחרת

פאנלוס הנה חברת שיווק לדלתות כניסה והמעניקה שירות תיקונים, צביעות ושיפוצים לדלתות כניסה קיימות. לחברה ידע רב בכל הקשור לדלתות כניסה והיא מחזיקה ביועצים וטכנאי דלתות מהטובים בארץ. חברתנו מספקת ללקוחותיה שירותי יעוץ והתאמה של דלת חדשה לבית.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אל פאנלוס דלתות כניסה!

השארת תגובה