שדרוג דלת כניסה

מעצבים מחדש את הבית? שדרגו גם את דלת הכניסה שלכם. דלתות כניסה הינם אלמנט חשוב כאשר מדברים על עיצוב הבית ועל יצירת אווירה ותדמית ולכן כאשר משפצים את הבית או משנים את עיצובו יש לקחת בחשבון גם את נושא שדרוג הדלת כאשר לרשותנו שתי אפשרויות: לרכוש דלתות כניסה חדשות או לשדרג את הקיימות

רכישת דלתות כניסה חדשות

באם בחרתם לרכוש דלתות כניסה חדשות חשוב לוודא שהדלת החדשה עומדת בתקנים מבחינת איכות ועמידות. כמו כן יש לבחור בדלת שתתאים לקו העיצובי של הבית ולמה שהוא משדר. חברת פאנלוס מציעה לכם  דלתות כניסה מעוצבות העומדות בכלל התקנים יחד עם שירות מקצועי הכולל עיצוב בהתאמה אישית , התקנה מקצועית ועוד...

     

שיפוץ דלת קיימת ושדרוגהּ

אפשרות נוספת הנה שדרוג הדלת הקיימת. באמצעות צביעה מחדש  ושדרוג הפרזול תוכלו ליהנות מדלת משודרגת ומעוצבת. עם פאנלוס תוכלו להנות מדלתות הכניסה הקיימות בביתכם עוד שנים רבות באמצעות שירותי שדרוג ותיקון מקצועיים שיעניקו לדלת הכניסה שלכם עיצוב מרשים ועמיד כמו שאתם רוצים. 

הזמנת עבודה מהמומחים בענף

בין אם אתם קונים דלת כניסה ובין אם החלטתם לשדרג את הקיימת, השירות צריך להינתן על ידי אנשי מקצוע המתמחים בדלתות כניסה ומספקת את כלל השרותים הכלולים: תיקונים , שדרוג , צביעה , התקנה וכו'. חברת פאנלוס מספקת שירותים מקצועיים הכוללים בין היתר גם יעוץ ובדיקת תקינות של הדלת הקיימת כך שתוכלו להיות שלמים עם ההחלטה.

פאנלוס דלתות כניסה – המומחים שלכם לענייני דלתות

חברת פאנלוס מספקת ללקוחותיה את כלל השירותים לדלתות הכניסה החל ממכירת דלתות כניסה חדשות והתקנתן ועד לשיפוץ ותיקון דלתות הקיימות בביתכם. השירותים ניתנים במלוא תשומת הלב על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום הדלתות על מנת להבטיח ללקוחותינו דלתות עמידות ואיכותיות שילוו אותם לאורך זמן.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? פנו אלינו למידע נוסף בנושא שדרוג דלת כניסה!

השארת תגובה