תיקון דלתות כניסה

דלת הכניסה שלכם כבר לא כמו שהייתה פעם? אל תמהרו להחליף שאפשר לתקן. אנשי המקצוע של פאנלוס מעניקים שירותי תיקון לדלתות כניסה  שיעזרו לכם ליהנות מהדלת שלכם לעוד שנים רבות. 

צביעת דלתות כניסה

לרוב כאשר מעוניינים להחליף את דלת הכניסה בבית הסיבה לכך היא הצבע שדהה וכבר לא נראה כשהיה. אנחנו אומרים: למה להחליף שאפשר לתקן? בעזרת שירות תיקוני הדלתות של פאנלוס תוכלו לצבוע מחדש את דלת הכניסה כך שתתאים לקו העיצובי בביתכם. 

     

הגבהת דלת בחדרי שירות

הגבהת דלת בחדרי השירות בביתכם זהו תיקון שיש לקחת בחשבון כאשר מתקנים את הדלתות. בחדרים כמו המקלחת או המטבח הדלת חשופה למים דבר היכול לזרז את שחיקת האלמנטים בדלת , הגבהת הדלת הנה הפתרון האידאלי לבעיה זו. אנשי המקצוע של פאנלוס  מספקים שירותים להגבהת הדלתות ובכך מאפשרים לכם ליהנות מדלת מעוצבת ועמידה.

בדיקה ותיקון פרזול חלוד

שירות נוסף שאנו מספקים הינו בדיקה ותיקונים לפרזולים חלודים. הצוות המקצועי של פאנלוס יבדוק את האלמנטים של הפרזול לעומקם ויאבחן האם מדובר בנושא בר תיקון או שמה מומלץ להחליף את האלמנט לחדש. השירות כולל בדיקת מנעולים וצילינדרים, הסרת חלודה וכן החלפת אלמנטים במידת הצורך.

פאנלוס דלתות כניסה – כל השירות לדלת ולמנעול

חברת פאנלוס מספקת את כלל השירותים לתיקון דלתות הכניסה בביתכם. אנשי המקצוע של פאנלוס מספקים שירותי תיקון החל מהדלת ועד למנעול. לפני שאתם ממהרים לרכוש דלת חדשה פנו לפנאלוס ותיהנו מדלתות מתוקנות כחדשות.

השארת תגובה